.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}

Vysoké anglické postele za přijatelnou cenu konečně i u nás!

Hledáte pohodlnou postel, ve které bude radost nejen spát, ale i snídat, číst nebo pracovat? Postele a matrace od největšího britského výrobce, firmy Silentnight, jsou poprvé k dostání v ČR. Nabízí široký výběr matrací, úložných prostor a čalounění za přijatelné ceny.

ambience design dekado praha postele

Kontinentální, neboli Spring Box postele, v Anglii známé pod názvem Divan beds, se skládají z postelové základny, matrace a čela. Značka Silentnight se od ostatních postelí liší nejen elegantním designem, ale zejména výškou, kvalitou matrace, možnostmi výběru úložných prostor a tvarů čel.


Klidnější spánek, snazší vstávání

Výška postelí 60 - 70 cm usnadňuje vstávání a uléhání. Vstávat z vyššího lůžka je pro tělo mnohem přirozenější, než se zvedat z nízkého. Vyšší ležení navíc příznivě ovlivňuje i naši dýchací soustavu. Vysoká postel během spánku eliminuje množství vdechovaného prachu, který se, jak známo, drží při zemi. Spaní na vysokých postelích navíc podvědomě dodává člověku pocit bezpečí a spánek je klidnější.

ambience design praha dekado blog

Exkluzivní kolekce Silentnight vám umožňuje zvolit jakoukoliv kombinaci matrace, základny a čela v celé škále barev a druhů čalounění.

ambience design praha blog dekado
ambience design praha blog dekado
ambience design praha blog dekado

Značka Silentnight  se už od svého vzniku před více než 60 lety zaměřuje na vysokou kvalitu za přijatelné ceny. Díky širokému spektru barev a druhů čalounění, ručně prošívaným matracím a variabilním úložným prostorám patří postele této značky k nejoblíbenějším na britském trhu. Při výrobě matrací Silentnight používá nejnovější trendy v oblasti materiálů i technologií. Díky tomu postele splňují i ty nejpřísnější požadavky na zdravé, pohodlné a ergonomické spaní.

ambience design praha blog anglicke postele

Pro nejnáročnější zákazníky jsou určeny patentované výplně matrací Geltex, díky nimž je ležení v posteli doslova rájem na zemi. Komfortní vrstva Geltex ze směsi elastického gelu a prodyšné pěny chrání tělo před přehříváním a poskytuje perfektní úlevu a optimální oporu páteři i celému tělu během spánku.

ambience design praha blog anglicke postele

Průměrná životnost matrace činí zhruba 10 let. Člověk tedy za život vystřídá několik různých matrací. V posteli trávíme velké množství času. Kvalitní spánek je navíc důležitý pro zdraví a celkovou pohodu. Určitě se proto vyplatí kupovat tu nejlepší matraci, jakou vám rozpočet dovolí. 


Vysoké, krásné a praktické

Anglické postele jsou jedinečné také širokou škálou variant úložných prostor. Do základny postelí lze začlenit libovolný počet zásuvek v různém uspořádání a v různých velikostech. Další možnost představuje kombinace vyklápěcího úložného prostoru a zásuvek. 
Všechny anglické postele jsou čalouněné. Nemusíte se v nejmenším obávat již dávno překonaných pověr, že v čalounění se zachytává a drží prach a pokud se polije, zůstanou na něm skvrny. Moderní materiály čalounění jsou vysoce odolné proti ušpinění a vyznačují se nepřilnavostí prachu. V případě potřeby je stačí otřít vlhkým hadříkem, jednou za čas vyluxovat a přetřít antistatickým přípravkem.

ambience design praha blog dekado anglicke postele

„Kontinentální postel“ znamená matrace a postelová základna, které fungují společně. Proto je vhodné obě kupovat společně. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby se vzájemně doplňovaly, co se týče opory.
Základny jsou čalouněné a měkce polstrované. Široká škála potahových materiálů a barev umožňuje dokonale sladit čalounění s ložnicí a dodat interiéru patřičnou eleganci. Čela postelí se vyrábějí v několika tvarech, od jednoduchých rovných přes měkce zaoblená nebo různě prolamovaná až po vysoce pohodlná ručně polstrovaná s prošíváním.

ambience design praha blog dekado anglicke postele

 

Luxus za rozumnou cenu

Anglické čalouněné postele a čalouněná čela jsou pojmem pro každého, kdo si potrpí na ten nejkvalitnější spánek bez bolavých zad a pocitu únavy. Anglické vysoké postele s praktickým úložným prostorem lze nyní pořídit už za ceny, které začínají na 48 000 Kč za manželskou postel, a to včetně roštu a matrace. V nabídce jsou také postele s polohovacím systémem na dálkové ovládání.

ambience design praha blog dekado anglicke postele
ambience design praha blog anglicke postele

Vyzkoušejte si postel sami

Pokud jste i vy zatoužili mít ve své ložnici krásný solitér v podobě maximálně kvalitní a pohodlné postele, pak neváhejte zajít do naší vzorkové prodejny Dekado - Ambience Design v ulici U Měšťanského pivovaru 6, Praha 7 - Holešovice. Vystavené čalouněné postele si zde můžete prohlédnout a samozřejmě i vyzkoušet. Velice rádi vám poradíme s jejich výběrem, stejně tak jako s volbou vhodné matrace či barevného sladění potahu postele s laděním vašeho interiéru

ambience design anglicke postele silentnight dekado praha
ambience design praha blog anglicke postele dekado
 

Sledujte nás