Ceny jsou stanoveny individuálně dle konkrétního projektu.
První schůzka je zdarma a nezávazná.

NÁVRHY A REALIZACE INTERIÉRŮ

Celkové koncepční řešení bytových prostor. V rámci služby nabízíme výběr nábytku a zařízení, spolupráci s prověřenými dodavateli a jejich koordinaci při realizaci projektu.               

KUCHYNĚ A KOUPELNY

Návrhy kuchyní, optimální řešení na míru Návrh dispozice, dle ergonomických zásad, funkční a stylové řešení. Návrhy         standardních i designových   moderních koupelen.                        

HOTELY & RESTAURACE      

Interiér dělá dojem, do restaurace se chodí za dobrým jídlem a pitím, ale také za příjemným prostředím a atmosférou. Návrhy interiérů hotelů a restauračních zařízení a jejich realizace na klíč.

NÁVRHY ATYPICKÉHO NÁBYTKU

Individuální řešení vybavení prostoru pro konkrétního klienta. Návrh atypového nábytku včetně výrobních plánů, doporučení osvědčených dodavatelů a koordinace výroby včetně montáže přímo u klienta.

  KOMERČNÍ INTERIÉRY       

Celkové koncepční řešení komerčních interiérů a obchodních prostor, včetně možnosti sjednocení se stávajícím vizuálním stylem společnosti. Výběr vhodného vybavení a doplňků, včetně realizace.

VZOROVÉ BYTY

Návrhy a realizace vzorových bytů a domů pro developerské firmy. Home Staging - úprava nemovitosti před prodejem, pronájmem.

www.homestaging.cz                                                                       

 

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte