.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}
 

Byty a rodinné domy

 
 
 

Nabízíme zpracování kompletního návrhu interiéru – od studie přes dispoziční řešení, barevné schéma, výběr nábytku, doplňků a dekorací až po samotnou realizaci. Součástí návrhu je zpracování dokumentace pro vybavení na míru.

Od začátku do konce přemýšlíme nad tím, jak budete v interiéru fungovat sami, v páru nebo s celou rodinou. Zajímá nás váš životní styl, představa, kterou máte, ale také individuální potřeby s ohledem na možnosti daného interiéru. Jsme si vědomi toho, že domov je váš soukromý prostor, proto je diskrétnost samozřejmostí.

Návrh interiéru rodinného domu či bytu je komplexní proces, při kterém je potřeba zohlednit velké množství faktorů, které ovlivňují perfektní výsledek. Vaše investice se vám vrátí v podobě dobře promyšlené a funkční dispozice, kvalitního vybavení a estetického požitku. 

Připravíme pro vás přesný harmonogram prací a rozpočet, který bude vycházet z vašich finančních možností. Zajišťujeme taktéž realizaci, včetně výběru dodavatelských firem, zajištění řemeslných prací, komunikaci s dodavateli a autorský dohled nad projektem.

 

Chcete zjistit jaká je cena našich služeb?

Máte zájem o návrh interiéru?