.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}
 

SLUŽBY

-Návrhy a realizace interiérů-

Byty a rodinné domy

Nabízíme zpracování kompletního návrhu interiéru od koncepce přes projektovou dokumentaci až po samotnou realizaci. Zajímá nás váš životní styl, vize, kterou máte, ale také individuální potřeby s ohledem na možnosti interiéru. Připravíme přesný harmonogram prací a rozpočet, u kterého se držíme vašich finančních možností. Realizace - koordinace realizace včetně výběru dodavatelských firem a zajištění řemeslných prací, komunikace s dodavateli a autorský dozor.

Hotely a Restaurace Ambience Design Prague

Restaurace a hotely

Nezřídka právě design interiéru ovlivňuje úspěch restaurace či hotelu, a tak není výjimkou, že jsou jejich realizací pověřováni renomovaní designéři. Přizvání k takové práci je poctou i pro nás. Naším posláním je využít návrhářské schopnosti a provozní znalosti k tomu, abychom klientům pomohli zefektivnit jejich práci, ale také pro ně vytvořili vizuálně atraktivní prostředí. Samotnému procesu zakázky dominují tři fáze: pochopení projektu a jeho definice, vypracování konceptu a detailní návrh a jeho realizace.

Obchody a Kancelare Ambience Design Prague

Obchody a kanceláře

Design komerčních interiérů zahrnuje kompletní řešení projektu od návrhu konceptu se zaměřením na firemní identitu klienta přes vývoj designu až po samotnou realizaci a dokončení. Dbáme na individuální a inovativní přístup k interiéru, ve kterém tvořivost i vize dokážou dokonale splňovat požadavky kladené na komerční prostředí. Naším cílem je spolupracovat se svými klienty tak, aby se design stal přidanou hodnotou projektu. 

 

-Homestaging-

Vzorovy Byt Ambience Design Prague

Vzorové byty

Airbnb2.jpg

Pronájmy a Airbnb

Home Staging prodej.jpg

Nemovitosti k prodeji

 

-Poradenství-