Kvalita je u nás vždy na prvním místě, stejně jako originalita, kreativita, atraktivní design a přátelský a uvolněný způsob práce s klientem.

Jitka Kobzová vystudovala obor Bytové návrhářství na výtvarné akademii uměleckého designu Academy for Art Design (JJAADA) v Londýně, dále studovala obor Home Staging na specializované akademii Brittish Academy of Home Staging. Interiérovému designu se profesně začala věnovat před více než 20 lety při svém dlouhodobém pobytu v zahraničí. Do České republiky natrvalo přesídlila v roce 2009. Založila zde společnosti Ambience design s.r.o. a Home Staging s.r.o. a vede Akademii Home Stagingu, zaměřenou na vzdělávací kurzy a semináře v oblasti designu a Home Stagingu.

Zuzana Wiesnerová absolvovala magisterská studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Spolupracovala s renomovanými studii a navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti, tak pro soukromou klientelu. Ve společnosti Ambience design působí od samého počátku. Její návrhy mají osobitý nápaditý rukopis a klienti se s nimi snadno ztotožňují.

Osobní přístup, plné respektování vašich potřeb i přání a komplexní pojetí možností a využití interiéru, jsou nedílnou součástí naší praxe. Svou práci, při níž jste nejdůležitější Vy a Vaše nemovitost, děláme s vášní i pokorou.

Spolupracujeme s ověřenými zakázkovými dílnami, kvalifikovanými řemeslníky a specialisty na dokončovací práce. Samozřejmostí je pro nás úzká spolupráce s klientem, během které se snažíme co nejlépe poznat jeho životní styl a přání a plně respektovat jeho finanční možnosti.

Bude nám ctí, zvolíte-li pro svůj interiér Ambience design.


Jitka Kobzova

Jitka Kobzová
Interiérová designérka, majitelka 

kobzova@homestaging.cz

 

Zuzana Wiesnerova - Praha - Ambience Design

Zuzana Wiesnerová
     Senior Designér Interiérů      

 wiesnerova@homestaging.cz   

 

Bohuslava Kralova - Ambiece Design Praha

Bohuslava Králová
     Interiérová designérka  

   kralova@homestaging.cz 

Jana Stýskalová - Ambience Design Praha

Jana Stýskalová
Office manager/ Koordinátor kurzů

styskalova@ambiencedesign.cz