.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}

Společnost Ambience design si je vědomá toho, že vzorové byty musí být nápadité, ale zároveň funkční, příjemné i útulné. A samozřejmě nezapomenutelné. Na vzorovém bytě je ze všeho nejdůležitější právě první dojem. K úspěchu je nutné znát, kdo jsou cíloví zákazníci, jaká bude cena nemovitosti, charakter stavby i územní plán oblasti. Proto bývají designéři zváni k nemovitosti už v dřívější fázi. Mohou poradit s povrchovou úpravou interiéru jako obklady, dlažby a podlahy, aby finální výsledek oslovil co nejvíce potenciálních zájemců.
Náš zkušený tým si vybudoval v oblasti návrhů vzorových bytů velice dobrou pověst. Vždy úzce spolupracujeme s prodejními a marketingovými týmy developera, tak abychom dosáhli co nejlepšího výsledného designu v rámci dohodnutého rozpočtu..

 

VZOROVÉ DOMY A BYTY

Pro řadu realitních investorů v České republice navrhujeme a realizujeme vzorové interiéry domů a bytů. Ve většině případů se nejedná a jednorázovou zakázku, ale o dlouhodobou spolupráci, která vyplynula z oboustranně dobrých zkušeností.

Můžeme s vámi spolupracovat na návrhu interiérového designu, případně je možné spravovat celý projekt od začátku do konce, od úvodních konzultací o barevném ladění a používaných materiálech až po finální úpravy před prohlídkami. Kombinujeme expertízu interiérového designu s obchodním smyslem a silnými organizačními schopnostmi, zapracovanými do pevných rozpočtů a časových měřítek. Můžeme být také přítomni po boku vašeho prodejního týmu na Dnech otevřených dveří, které pořádáte, a vašim klientům přímo na místě poskytovat interiérové poradenství a konzultace. Naší filozofií je naslouchat a porozumět vašim požadavkům, seznámit se s vývojem projektu, vaším cílovým trhem, rozpočtem a časovým prostorem.

Vytváříme originální interiéry na míru našim klientům a jejich rozpočtům. Náš úspěch tkví v jedinečném smyslu pro detail a zvláště ve schopnosti vyvolat v potenciálních kupcích tzv. WOW faktor, tedy ryze pozitivní prvotní vjem z nemovitosti, který je dokáže přilákat a inspirovat.   

Věříme, že vzorový dům by měl být působivý a praktický. Zakládáme si na důkladně voleném vybavení kombinovaném s doplňky, které dodávají interiéru originalitu a umožňují tak budoucímu kupci představit si svůj život v novém domově. Dbáme na detaily, které spočívají v analýze projektu a přesné definici cílové skupiny potenciálních kupců, tedy v aspektech, díky jejichž respektování investice do vytvoření vzorového domu nebo bytu přesně splní svůj účel.

Vášeň pro interiérový design a smysl pro detail nám umožňují vytvářet interiéry vzorových domů a bytů, které snadno osloví potenciální kupce a pomáhají urychlit prodej nemovitosti. Spolupráce s námi při tvorbě vzorových domů a bytů vás snadno přesvědčí o svých výhodách.