.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}

Byt 3+kk Heiden, Švýcarsko

Ambiece Design Prague

Byt 3+kk ve švýcarském Heidenu je součástí malého bytového komplexu zasazeného do krásného prostředí plného zeleně. V interiéru je kladen důraz na přírodní materiály a vyváženou kompozici barev. Pozitivní ladění interiéru podtrhují designové plastiky z dílny Christine Habermann a obraz Lubora Drgáče.

Reference klienta

Stojím uprostřed krásného nového bytu ve Švýcarsku a přemýšlím. Byt je nádherný, velký prostorný a ten klid kolem, nedaleko les a krásné malé termální lázně na dohled.
Moc ho chci, tedy chceme já i manžel, ale otázka zní jak ho celý, ten 120 m2 velký byt, zařídíme?
Je to od Prahy daleko, máme oba tak málo času a mne napadne kacířská myšlenka, Jitka Kobzová se Zuzkou Wiesnerovou to zvládnou !
Makléři přislíbíme odpověď a já se tetelím radostí, že to snad půjde a zařízení bytu na dálku s vyzkoušeným týmem prostě vyjde.
Když napíšu mail o našem nápadu, hned drnčí telefon, je to Jitka.
Už s námi ledacos absolvovala, náš dům i firemní projekt a tak nás zná.
Super, to určitě zvládneme, pozve mne a já v sobotu jedu k nim do firmy spolu s mou dcerou, která tam bude mít také pokoj.
Je to nádherné odpoledne, připomíná mi to balet ruky umělce, který se rozhodl na plátně namalovat obraz.
Tvoříme koncept, a tam má Jitka jasno, idea je příroda a přírodní barvy, ušlechtilé materiály.
Vybíráme vše od postele, nábytku, koberců, záclon po ručníky, dekorace.
Je to nádhera si konečně dopřát to po čem jsem tak dlouho toužila, krásný byt a úplně nově zařízený.
Vše základní jsme ten den vyřešily, jsem tu samé ženy. Je to tvůrčí odpoledne. Pak přijde smršť nápadů v mailech a ladíme detaily, vybíráme doplňky, materiály.
Baví mne to, je to kreativní a já cítím vedení mistra, nevnucuje, ale inspiruje a pomáhá. Díky celému týmu se byt realizoval se vším všudy velice rychle.
Vše klaplo, nábytek na míru sednul, švadlena vše ušila,doprava neselhala, proclení proběhlo bez problémů. Montáž proběhla hladce. Vše domyšleno do posledního detailu. Celý tým se podílel a pracoval na 1000 %. Moc jim za to nasazení děkuji.
Korunovace díla byla uměleckými předměty, jednak krásné dvě plastiky z kovu od virtuosní umělkyně a abstraktní velký obraz od  malíře.
Jsem zamilovaná a pokaždé když přijedeme, tak ten byt , který je pro mne druhým domovem obdivuji.
Zvládli jsme to i takto na dálku a cenově jsme byli také spokojení.
Už bych NIKDY nezařizoval byt, či dům sama. Nedá se to vůbec srovnat s mou amatérskou zkušeností při zařizování.
Moc za vše děkuji a odezva už je, první Švýcar, který byt viděl a chce zařídit nové tři byty se naším krásným domovem inspiroval. Držím palce ať to klapne.
Simona Rupešová