.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}

Obchod DEKADO - Praha 7

Obchody Ambience Design Prague

Ambience Design s.r.o. získal pro svůj nový obchod DEKADO prostory v komplexu budov nedaleko metra Nádraží Holešovice. Cílem bylo vytvořit příjemný, originální a vysoce reprezentativní interiér s nápaditými prvky, který dokáže klienty na první pohled oslovit a zaujmout.
Ambience Design oslovil ilustrátora Lukáše Hudce, který vytvořil grafický návrh na téma "interiéry zabydleného bytového domu", propojující jak internetové stránky www.dekado.cz, tak kamennou prodejnu Dekado. Právě grafický návrh a jeho konečné ztvárnění si vyžádalo poměrně velké úsilí ze strany našich designérů i samotného ilustrátora.
Další výzvou byl strop původně krytý klasickými minerálními podhledy, tedy poměrně nevzhlednými deskami. I zde se podařilo najít východisko v podobě lehce prověšených pruhů plátna v přírodním barevném tónu. Díky tomuto zdánlivě jednoduchému řešení se interiér povedlo příjemně zútulnit.
Opět se potvrdilo, že i elegantnímu a přívětivému interiéru sluší originální prvky s puncem hravosti a smyslu pro humor.