.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}

Rodinný dům 6+1 - Praha, Kolovraty

ambience design prague

Majitelé rodinného domu se po návratu ze zahraničí, kde strávili několik let v diplomatických službách, rozhodli pro renovaci interiéru. Stávající prostory nevyhovovaly po praktické ani stylové stránce.
Při tvorbě konceptu bylo nejdůležitější zvolit správný styl, který by dokázal sloučit několik solitérních kusů nábytku, které si majitelé dovezli z různých koutů světa. Volbou se stal klasický elegantní styl.
Nábytek navržený a vyrobený na míru, změna dispozičního řešení a výběr materiálů dodal interiéru nevšední útulný charakter.

Reference klienta

Když jsme začali mluvit o rekonstrukci interiéru našeho domu, měli jsme pocit,že "vymýšlení jak to udělat" zvládneme sami úplně v pohodě. Již několik měsíců jsme diskutovali nad spoustou nejslavnějších magazínů o bydlení. Měli jsme naprosto jasno, co se nám líbí a byli jsme přesvědčeni, že dnes se již sežene cokoliv...Jak jsme se přibližovali k začátku velké akce, zjistili jsme, že to nebude až tak jednoduché: jednotlivé věci, které se nám líbily dát do kontextu celého pokoje a domu a ještě k tomu, aby byly maximálně účelné - propadali jsme čím dál větším pochybnostem a nejistotě. A pak jsme v jednom z časopisů našli článek o homestagingu s fotografií Jitky Kobzové. Jitku jsme znali z Kuwaitu. Hned jsme si vzpomněli na její krásný a útulný byt ve čtvrti Jabriya, kde jsme také bydleli. Okamžitě jsme jí napsali a domluvili se na první schůzce. A dodnes děkujeme Bohu, že jsme to udělali.
Jitka a její tým byli naprosto profesionální. Pravda, občas jsme měli pocit, že na nás tlačí a že nám "vnucuje" svůj názor. Například se nám nelíbily moc závěsy, které nám navrhla do obýváku. Dnes jsme velmi rádi, že jsme se nechali přesvědčit. Prostě Ambience Design vidí věci v kontextu. Jitka a spol. umějí poradit i s realizacemi, což bylo naprosto neocenitelné. Stěžejní část naší rekonstrukce probíhala v obývacím prostoru propojeném s kuchyní, která se měla úplně vyměnit. Na druhé kuchyni jsme si chtěli dát obzvláště záležet, protože ta první, ač velmi drahá, nás velmi zklamala. Ta druhá - podle Ambience Design, Jitky, Zuzky a pana Hálka, dopadla naprosto úžasně!!!!! Myslím, že dokonce předčila i naše velmi vysoké očekávaní. Přišli se spoustou velmi chytrých řešení; někdy až šokujících. Ale nakonec nutno uznat, že investice se 100x vyplatila.
Teď jsme si pořídili byt ve staré zástavbě ve Vršovicích. Už se těšíme, až tam Jitku, Zuzku, Karin a Ivetku atd. vezmeme a ony se na to podívají svým vytříbeným okem.

Jana a Jaroslav