.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}

Jak u nás probíhá návrh interiéru

Předkládáme zde proces naší práce, který můžete očekávat, pokud svěříte váš projekt do našich rukou – pro lepší přehled jsme jej rozdělili do jednotlivých fází.

Etapa 1

1. ZAHÁJENÍ PROJEKTU

Prvním krokem pro realizaci úspěšného projektu je úvodní konzultace. V rámci tohoto setkání získáváme informace o rozsahu projektu a vašich očekáváních. Zjišťujeme, jaké jsou vaše požadavky, jaké máte preference, co je pro vás důležité a jak projekt zrealizovat, aby váš prostor co nejlépe vyhovoval vašemu životnímu stylu, vkusu a také rozpočtu. Toto setkání se koná v našem atelieru, případně v místě realizace projektu. Na tuto první schůzku vám doporučujeme přinést veškeré podklady jako půdorysy, fotografie a třeba také inspirativní obrázky, které vás oslovily. 
My vám ukážeme a podrobně vysvětlíme, jak pracujeme a jakým způsobem si naši práci účtujeme. Návrhářská práce má být, podle nás, založena na důvěře a my chceme udělat maximum pro to, aby se klient i designer při společné práci cítili co nejlépe. 
Nejpozději do dvou dnů od prvního setkání vám předložíme návrh písemné smlouvy o realizaci projektu, včetně rozsahu našich služeb a cen za ně.


2. KONCEPT DESIGNOVÉHO NÁVRHU

Po uzavření smlouvy začínáme vytvářet první designovou studii, přičemž vycházíme z vašich projektových požadavků, vašich preferencí a zpětné vazby z našeho prvního setkání. Tato studie může v závislosti na zadání zahrnovat takové položky, jako jsou dispoziční řešení/půdorysy, schéma barev, možnosti použitých materiálů a povrchů, osvětlení, předběžný výběr nábytku, okenních stínění a předběžné návrhy atypického vybavení/vybavení na míru.

navrh interieru ambience design praha
navrh interieru ambience design praha

3. PŘEDLOŽENÍ A SCHVÁLENÍ KONCEPTU NÁVRHU

Koncept návrhu vám formálně předložíme a požádáme vás o zpětnou vazbu a schválení. Očekávejte, že vám předložíme kombinaci výkresů, výběru nejrůznějších produktů a materiálů, vzorky látek a také další vizuální pomůcky, které vám pomohou konceptu i návrhu plně porozumět. Během prezentace vám rovněž předložíme ceny zboží a řemeslných služeb. Při této prezentaci by měly být přítomny všechny osoby, které budou v souvislosti s projektem o něčem rozhodovat.

navrh interieru praha ambience design
navrh interieru ambience design praha

4. VYPRACOVÁNÍ KONEČNÉ VERZE NÁVRHU

Poté, co schválíte koncept vašeho návrhu, vytvoříme finální návrh a výběr materiálů. Vše vám bude předloženo ke schválení a na jeho základě budou provedeny příslušné objednávky zboží viz. Etapa 2.
Vypracování návrhu je fáze, v níž zpracováváme všechny detaily projektu a kde spolupracujeme s dalšími odborníky jako jsou řemeslníci, dodavatelé a subdodavatelé. 
Během této fáze vývoje návrhu se s vámi několikrát setkáme. Díky společným konzultacím se dostaneme k finálnímu návrhu a optimálnímu postupu/doporučení jak projekt realizovat.

navrh intereru ambience design praha
navrh interieru praha ambience design
ambience design praha navrh interieru
navrh interieru praha ambience design

Etapa 2

 

5. NÁKUP A DODÁNÍ

Poté, co od vás obdržíme schválení návrhu, začínáme pracovat na objednávkách. Realizace návrhu interiéru bude koordinována společností Ambience Design se všemi stranami, které se budou na vašem projektu podílet. Připravíme veškeré specifikace a nákupní objednávky. Budeme komunikovat se všemi dodavateli, subdodavateli a prodejci s ohledem na specifikace, objednávky, expedice, koordinaci a časové dodávky nebo instalace u vás doma. Poskytneme vám informace, které vám umožní sledovat objednávky a dodání objednaného zboží.

navrh interieru praha ambience design

Etapa 3

Tato etapa je součástí smlouvy pouze na přání klienta.

 

7. REALIZACE PROJEKTU NEBO RENOVACE

Zde se dostáváme přímo k samotné realizaci návrhu. V závislosti na rozsahu vašeho projektu vypracujeme harmonogram prací a budeme koordinovat práce jednotlivých dodavatelů a subdodavatelů, jako jsou např. malíři, obkladači nebo elektrikáři, kteří budou realizovat jednotlivé úkony. O postupu prací budete pravidelně informováni.
Pamatujeme na vše – výmalba, obklady, podlahy, osvětlení, nábytkové vybavení, okenní stínění atd. Součástí prací bude koordinace dodávek, instalací a konečného umístění v souladu se specifikací/návrhem. Na projekt bude pravidelně dohlížet pracovník týmu Ambience Design, který bude sledovat postup a kvalitu prací s ohledem na designový návrh.


Etapa 4

Tato etapa je součástí smlouvy pouze na přání klienta.

 

8. FINÁLNÍ ÚPRAVY A PORADENSTVÍ

Pokud jste si interiér realizovali dle našeho návrhu sami, pak můžete využít našich služeb“ Finální úpravy a poradenství“. Tuto službu poskytujeme ve chvíli, kdy máte veškeré vybavení dle našeho návrhu doručeno. Tým našich designérů vám pomůže se správným rozmístěním vybavení včetně obrazů a drobných dekorací, tak aby váš interiér získal požadovanou atmosféru.


Bude nám potěšením, jestli si pro váš projekt vyberete designérský tým Ambience Design. Uděláme vše proto, abyste byli maximálně spokojení. Chceme vás ujistit, že váš projekt bude v dobrých rukou!


V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte