.transparent-header.collection-type-page .banner-thumbnail-wrapper{ padding: 55px 0px;}
 

NÁVRHY A REALIZACE INTERIÉRŮ

Ambience design vytváří elegantní a nápadité interiéry, jejichž společným jmenovatelem je kvalitně provedená práce. V naší firmě působí malý kreativní tým profesionálů s bohatými zkušenostmi v oblasti interiérového designu a Home Stagingu. Důležitý je pro nás otevřený přístup ke klientům a respektování jejich potřeb. Osobní doporučení tvoří velkou část našich zakázek. Zabýváme se rezidenčními a komerčními interiéry v České republice i v zahraničí.


Nejnovější projekty

 
ambience design prague

9 DŮVODŮ PROČ
SPOLUPRACOVAT
S AMBIENCE DESIGN

 

Reference klientů

kolovraty.jpeg
Naše interní zadání znělo: designér, který netrpí utkvělou představou, že jde jen o krásu a samotné bydlení je až někde v pozadí. A právě „takové k žití“ nám na internetu přišly realizace ateliéru Ambience Design. Úvodní schůzka naznačila a setkání u nás doma potvrdilo, že paní Kobzovou i paní Wiesnerovou kromě designu zajímají i lidé, pro které tvoří.
— Libor, Renata, Berta, Otakar a Kamil - Rodinný dům - Kolovraty, Praha
Jsem zamilovaná, pokaždé když přijedeme, tak ten byt, který je pro mne druhým domovem obdivuji. Už NIKDY bych nezařizovala byt, či dům sama. Nedá se to vůbec srovnat s mou amatérskou zkušeností při zařizování.
— Simona Rupešová – Byt 3kk – Heiden, Švýcarsko
Svycarsko.jpg
obyvaci pokoj : loznice.jpg
Oslovila nás možnost pracovat s pár stávajícími kousky, se kterými bychom se jen těžko loučili. Máme za sebou několik renovací, ale až s Ambience Design celá renovace proběhla bez jakéhokoliv stresu. 
— Hanka R. - Byt 2+1, Praha 4: Obývací Pokoj/Ložnice
Celá rekonstrukce byla pro mě velmi příjemnou etapou mého života. Firma Ambience Design byla velmi vstřícná. Od začátku jsem cítil, že se na ni mohu spolehnout a že jí mohu věřit. Odvedená práce, včetně závěrečného dokončení, vybavení a dekorací bytu je úžasná.
— Jiří Kadlec, Praha 4
Ambience Design Praha

Každý měsíc Vám zašleme informace o tom, co se děje v interiérovém designu ve světě i u nás.